5 بهترین ابزار و نرم افزار ممیزی SEO برای حسابرسی وب سایت ها

Moz یکی از بهترین ابزارهای ممیزی SEO در بازار است. این شرکت در Moz تاسیس شد و توسط رند فیشکین و جیلیان موسیگ در سال 2004 تاسیس شد و به عنوان یک وبلاگ و یک انجمن آنلاین راه اندازی شد که در آن برخی از اولین متخصصان سئو در جهان تحقیقات و ایده های خود را به اشتراک گذاشتند.

می‌توانید Morningscore را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید یا از صفحه ویژگی‌های اصلی دیدن کنید تا جدولی را ببینید که نشان می‌دهد چگونه Morningscore با سایر ابزارهای سئو محبوب موجود در بازار از جمله Moz، Semrush، Ahrefs و SE Ranking مقایسه می‌شود، که در این صفحه توصیه شده‌اند. تصویر مثال زیر را بررسی کنید تا ببینید جدول مقایسه چگونه به نظر می رسد.

نمودار مقایسه ابزار حسابرسی سئو Morningscore

درباره حسابرسی سئو بیشتر بدانید

بهتر از همه، Semrush یک حساب 100٪ رایگان ارائه می دهد که به کاربران اجازه می دهد تا 100 صفحه را در هر ممیزی (و 100 صفحه در ماه به طور کلی) بخزند. کاربران طرح حرفه ای 20000 صفحه در هر ممیزی دریافت می کنند (در کل 100000 صفحه). کاربران گورو 20000 صفحه در هر ممیزی (300000 در کل)؛ و کاربران تجاری 100000 در هر ممیزی (1 میلیون نفر در کل).

Ahrefs یکی دیگر از ابزارهای خوب برای بررسی ممیزی وب سایت SEO است، اما هزینه دارد. هیچ نسخه آزمایشی رایگانی در دسترس نیست، اما می توانید با ثبت نام در ابزار رایگان Ahrefs Webmaster Tools (AWT) به ویژگی حسابرسی سایت Ahrefs به صورت رایگان در اینجا دسترسی داشته باشید. برای دریافت اطلاعات تشخیص سئو، باید مالکیت وب سایت خود را تأیید کنید. کاربران پولی می توانند هر وب سایتی را که بخواهند بدون مرحله تأیید بررسی کنند.

ابزار حسابرسی وب سایت Ahrefs

به نظر ما، شما باید رتبه‌بندی SE را در کنار Semrush و Ahrefs آزمایش کنید تا متوجه شوید که چقدر می‌تواند برای ممیزی SEO قدرتمند باشد. (شما می توانید یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه برای رتبه بندی SE با استفاده از پیوند شریک ما دریافت کنید.) قیمت برای خدماتی که ارائه می دهد بی نظیر است و این ابزار به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از برترین ممیزان وب سایت SEO در بازار است.

Semrush یکی دیگر از نرم افزارهای عالی ممیزی SEO است که برای تجزیه و تحلیل وب سایت استفاده می شود. این مجموعه از بیش از 50 ابزار شامل یک ویژگی قدرتمند Site Audit است که به شما امکان می‌دهد یک تجزیه و تحلیل SEO را اجرا کنید تا اولویت‌ترین مسائل فنی را برای بهبود کار کنید.

Moz دارای یک رابط کاربری تمیز و آسان است که برای مبتدیان مفید است و اطلاعات مهمی را که باید سریع بدانید در اختیار شما قرار می دهد. می توانید Moz را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید.

2. سمروش

پس از انجام این کار، Moz یک خزیدن سایت را انجام می دهد. این کار کمی طول می‌کشد، اما می‌توانید پس از تکمیل خزیدن، از رایانه خود فاصله بگیرید و ایمیلی دریافت کنید. خزیدن به شما بینش فوری در مورد مشاهده سایت شما (به صورت درصد نشان داده شده)، Domain Authority، و درصد مشاهده دسکتاپ در مقابل جستجوی تلفن همراه به شما می دهد.

Morningscore یکی دیگر از ابزارهای ممیزی وب سایت با کاربرد آسان است که ارزش آن را برای سئو در نظر گرفته است. این یک حسابرسی کامل وب سایت را در چند دقیقه انجام می دهد، مسائل را علامت گذاری می کند و آنها را به ترتیب اولویت فهرست می کند.

ابزار ممیزی SEO Morningscore

اما این همه ماجرا نیست، می‌توانید با استفاده از پیوند شریک ما، Semrush را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید و یک دوره آزمایشی رایگان طولانی‌تر دریافت کنید که به شما امکان می‌دهد تمام ویژگی‌های برتر طرح Pro را بدون هیچ هزینه‌ای آزمایش کنید. پس از پایان دوره آزمایشی، همچنان می‌توانید از مزایای طرح رایگان مانند حسابرس سایت، جستجوگر سئوی درون صفحه، حسابرس بک لینک و موارد دیگر بهره ببرید.

3. احرف

اگر یک سایت چند زبانه دارید، Semrush یک گزینه عالی برای استفاده است تا مطمئن شوید سایت شما همه چیزهایی را دارد که گوگل برای ارائه نسخه مناسب محتوای شما به کاربر نیاز دارد.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین ابزار و نرم افزار حسابرسی SEO

1. Moz

Ahrefs یک نرم افزار قدرتمند مبتنی بر ابر است که به شما امکان می دهد قوانین خود را برای هر خزیدن سایت تنظیم کنید. اگر فقط می خواهید روی معیارهای خاصی تمرکز کنید یا فقط می خواهید صفحات خاصی را تجزیه و تحلیل کنید، این کار مفید است. شما همچنین می توانید خزیدن خودکار را اجرا کنید، که باعث می شود در زمان شما صرفه جویی کنید که هر ماه به آن فکر کنید.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.منبع

امروزه، Moz یک پلت فرم حسابرسی SEO کاربرپسند ارائه می دهد که اجرای خزیدن سایت را ساده می کند، که به شما تجزیه و تحلیل سریعی از اثربخشی استراتژی سئو فعلی وب سایت شما می دهد. ویژگی Site Crawl همچنین به شما کمک می کند تا مسائل فنی رایج سئو را که ممکن است مانع از توانایی سایت شما برای رتبه بندی کلمات کلیدی مورد نظر و نمایه شدن توسط موتورهای جستجو شود را پیدا کرده و برطرف کنید.

ابزار حسابرسی سئو Moz

همانطور که قبلا ذکر شد، می توانید با ثبت نام در AWT، که داده های تشخیصی تکمیلی را برای وب سایت های تأیید شده شما ارائه می دهد، ویژگی حسابرسی سایت Ahrefs را به صورت رایگان آزمایش کنید. همچنین دسترسی محدودی به Site Explorer خواهید داشت که به شما نگاهی عمیق به ترافیک جستجوی ارگانیک و نمایه بک لینک هر وب سایت یا URL می دهد.

4. رتبه بندی SE

Ahrefs امتیاز سلامت SEO را ارائه می دهد، مسائل مهم سایت را علامت گذاری می کند و داده ها را در نمودارهای قابل فهم و گزارش های قابل چاپ ارائه می دهد که مسائل را به دسته های زیر دسته بندی می کند:

Morningscore همچنین به شما در مورد هر گونه مشکل فوری هشدار می دهد و گزارش های منظم SEO را برای شما ارسال می کند که می توانید در فرکانس انتخابی خود اجرا کنید. همانطور که در تصویر مثال بالا می بینید، Morningscore شما را از طریق یک فرآیند داخلی هدایت می کند که به شما امکان می دهد تغییرات کلیدواژه، پیوندها و سلامت سایت را تجزیه و تحلیل و پیگیری کنید، که منعکس کننده مسائل فنی و مرتبط با محتوا است که نیاز به توجه دارند. امتیاز اولیه سلامت سایت بین 5-10 دقیقه طول می کشد تا نتایج را برگرداند.

امیدواریم از این راهنما در مورد بهترین ابزارهای ممیزی SEO برای تجزیه و تحلیل وب سایت لذت برده باشید.

این راهنما شامل لیستی از بهترین ابزارهای ممیزی سئو برای ممیزی وب سایت ها می باشد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد Morningscore این است که به سایت شما یک امتیاز پولی می دهد (معروف به متریک Morningscore؛ از این رو نام آن). امتیاز صبح با کلیک‌های ماهانه گوگل به وب‌سایت شما ضربدر قیمتی که برای کلیک‌ها در تبلیغات گوگل می‌پردازید محاسبه می‌شود. از آنجا، می توانید تعیین کنید که چقدر پول می توانید از ترافیک ارگانیک در مقایسه با کمپین های ترافیک پولی پس انداز کنید.

اگر می خواهید درباره ممیزی SEO و ابزارهایی که برای اجرای تجزیه و تحلیل وب سایت نیاز دارید بیشتر بدانید، می توانید از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد این موضوع استفاده کنید.

خلاصه ابزارها و نرم افزارهای حسابرسی SEO

رتبه‌بندی SE تمام معیارهای مهم را در یک داشبورد ارائه می‌کند که در نمودارهایی نمایش داده شده است که درک آن بسیار آسان است. هر مشکلی را علامت‌گذاری می‌کند و راه‌حل‌هایی ارائه می‌دهد، و همچنین بسیار سریع است: می‌تواند تا 1000 صفحه را در کمتر از 2 دقیقه بخزد.

نرم افزار حسابرسی وب سایت رتبه بندی SE

در زیر، بهترین نرم افزار ممیزی SEO را برای ارزیابی میزان بهینه سازی یک وب سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ خواهید دید. این فهرست از ابزارهای ممیزی وب سایت، داده های پیشرفته ای را که برای بهبود سئو داخلی، خارج از سایت و فنی نیاز دارید، به شما می دهد تا به افزایش رتبه بندی و ترافیک ارگانیک کمک کند.

بهترین ابزار و نرم افزار حسابرسی SEO

رتبه بندی SE همچنین شامل بیش از 35 ابزار تجزیه و تحلیل سئو دیگر برای سئو داخلی، تجزیه و تحلیل SERP، بررسی و نظارت بر بک لینک، تحقیق کلمات کلیدی، بازاریابی محتوا، رسانه های اجتماعی، سئوی محلی، نوشتن به کمک هوش مصنوعی و غیره است.

5. امتیاز صبح

ممیزی سایت Semrush بر اساس تعدادی از عوامل مانند کدهای وضعیت، متا تگ ها، خطاهای لینک دهی داخلی و خارجی، داده های ساخت یافته و خطاهای جاوا اسکریپت و CSS و غیره به وب سایت شما امتیاز سلامت سایت می دهد.

نرم افزار ممیزی SEO Semrush

رتبه بندی SE یکی دیگر از گزینه های محبوب در مورد نرم افزار ممیزی وب سایت است. به علاوه، این یکی از مقرون به صرفه ترین ابزارهای موجود در بازار است که ارزان ترین طرح آن تنها 49 دلار در ماه هزینه دارد (کمتر از نیمی از هزینه هر ابزار ممیزی SEO دیگر که در این لیست وجود دارد). و شما می توانید تا 40000 صفحه در ماه را با بیش از 120 پارامتر تجزیه و تحلیل کنید.

همانطور که متوجه شدید، توصیه های عالی برای بهترین نرم افزار ممیزی SEO وجود دارد که می توانید امتحان کنید مانند Moz، Semrush، Ahrefs، SE Ranking و Morningscore. این ابزارهای حسابرسی وب سایت به شما ارزیابی عمیقی از نحوه عملکرد استراتژی سئو فعلی شما می دهد و مسائل قابل اجرا را برای بازرسی مرتبط با محتوا و عناصر فنی ارائه می دهد و تمرکز بر عوامل سئو را که می تواند بیشترین تأثیر را بر روی آن داشته باشد بسیار آسان تر می کند. رتبه بندی ارگانیک و ترافیک سایت شما.