5 بهترین کتاب لینک سازی (آموزش ساخت بک لینک برای سئو)

برخی از اطلاعاتی که در این کتاب خواهید یافت عبارتند از:

  • اشتباهات لینک سازی که باید از آنها اجتناب کنید تا سایت خود را از جریمه در امان نگه دارید.
  • یک استراتژی دسترسی آسان که می تواند به شما کمک کند بدون نوشتن یک پست وبلاگ، بک لینک دریافت کنید.
  • راه های ساخت بک لینک با استفاده از اثبات اجتماعی
  • چگونه می توان بک لینک های قدرتمند را در مقیاس بزرگ بدون پرداخت هزینه برای آنها ایجاد کرد.
  • یک روش منحصر به فرد برای محاسبه ارزش یک بک لینک برای اینکه بفهمید آیا حتی ارزش دنبال کردن آن را در طول کمپین لینک بیلدینگ دارد یا خیر.
  • به عنوان یک امتیاز، جولیان همچنین به شما امکان دسترسی رایگان به دوره ویدیویی تسلط لینک سازی خود را می دهد تا به شما در درک مفاهیم بک لینک در سطح عمیق تری کمک کند.

توسط کامرون هرالد و آدریان سالامونوویچ

این افراد با هم یکی از مهم ترین کتاب هایی را که در زمینه سئو و لینک بیلدینگ منتشر شده است، نوشتند. و از زمانی که در سال 2013 وارد قفسه‌های کتاب شد، هیچ چیز دیگری مانند آن وجود نداشته است. آخرین نسخه در سال 2020 به‌روزرسانی شد و هنوز هم به عنوان یکی از برترین کتاب‌هایی در زمینه پیوند بیلدینگ در نظر گرفته می‌شود که باید در قفسه خود داشته باشید.

همانطور که می بینید، این کتاب تمام جنبه های ساخت بک لینک برای سئو را پوشش می دهد. و این کتاب ایده های زیادی در مورد چگونگی یافتن فرصت ها در هر جایگاهی ارائه می دهد و توصیه هایی را ارائه می دهد که می تواند برای هر نوع سایتی قابل اجرا باشد. واقعا باید بخونی تا باورش کنی

نظرات و قیمت آمازون را بررسی کنید


کتاب تسلط لینک بیلدینگ

2. تسلط بر لینک سازی

نوشته سیج لوئیس

تنها با 142 صفحه و قیمت مقرون به صرفه حدود 5 دلار، بهترین کتاب بک لینک برای مبتدیانی است که تازه وارد دنیای پیوند بیلدینگ شده اند و می خواهند قبل از غواصی عمیق تر در مفاهیم پیشرفته تر که در کتاب های دیگر موجود است، اصول اولیه را بیاموزند. موضوع.

اگرچه این کتاب به خودی خود کتابی در زمینه لینک سازی نیست، اما همچنان یک راهنمای عالی برای خواندن یا گوش دادن است، زیرا بینش های ارزشمند و توصیه های عملی را برای ایجاد سر و صدا در اطراف کسب و کار شما برای ایجاد بک لینک های طبیعی برای وب سایت شما ارائه می دهد.

اریک اولین بازاریاب لینکی بود که Amazon.com برای گسترش شرکت استخدام کرد.

نویسندگان، کامرون هرالد و آدریان سالامونوویچ، همچنین به شما یاد می‌دهند که چگونه یک زاویه داستان قانع‌کننده بنویسید که روزنامه‌نگاران بتوانند به راحتی آن را به محصول نهایی تبدیل کنند که در روزنامه‌ها، مجلات، مجلات و وبلاگ‌ها منتشر می‌شود.

PR مخفف Public Relations است. و در داخل، شما یاد خواهید گرفت که چگونه تیم روابط عمومی خود را ایجاد کنید، مصاحبه های موفقی انجام دهید، و بدون صرف یک سکه در معرض دید رسانه ای عالی قرار بگیرید، همه اینها طی چند مرحله ساده.

این کتاب لینک‌سازی توسط مایک وود، کتابی مختصر و آموزنده است که برای کسانی که به دنبال درک بک لینک‌ها و اهمیت آن‌ها برای سئوی خارج از سایت هستند، پایه محکمی را ارائه می‌دهد.

نویسنده اصلی، مرحوم اریک وارد، پیشگام در صنعت سئو بود و فردی بود که پایه‌های لینک‌سازی مدرن را بنا نهاد. در واقع، او قبل از اینکه موتورهای جستجو برای لینک های موجود در اینترنت ارزش قائل شوند، یک استراتژیست لینک برای وب سایت ها بود.

گرت فرنچ، یکی از نویسندگان، موسس و استراتژیست ارشد لینک Citation Labs، یک آژانس لینک سازی و انکوباتور کمپین است.

به عنوان فردی که بیش از یک دهه است در حال مطالعه سئو بوده است، این کتاب ها واقعاً بهترین کتاب های بک لینک برای مبتدیانی هستند که می خواهند کمپین های لینک بیلدینگ خود را انجام دهند یا آژانسی برای فروش خدمات بک لینک ایجاد کنند. هر یک از این عناوین پیشنهادی می‌تواند دانش تخصصی مورد نیاز برای ایجاد استراتژی‌های موثر سئو خارج از سایت را در اختیار شما قرار دهد تا به نتیجه برسد.منبع