50 بهترین وب سایت مقاله رایگان


این راهنما شامل فهرستی از سایت های ارسال مقاله است.

در مجموع، 50 وب‌سایت ارسال مقاله را خواهید یافت که می‌توانید از آنها برای ایجاد پیوندهای با کیفیت برای بهینه‌سازی موتورهای جستجوی خارج از صفحه (SEO) و هدایت ترافیک وب سایت هدفمند به پست‌ها و مقالات وبلاگ خود استفاده کنید.

این صفحه به دو بخش تقسیم می شود: بخش اول شامل 25 سایت برتر ارسال مقاله بر اساس Domain Authority و دسترسی مخاطبان است، و بخش دوم لیستی از 25 سایت انتشار مقاله رایگان دیگر را که می توانید برای کمپین های بازاریابی محتوا و سئو خود استفاده کنید، ارائه می دهد. در کل 50 سایت ارسال مقاله وجود دارد.

ارسال مقاله

ارسال مقاله چیست؟

ارسال مقاله فرآیند انتشار مقاله شما در وب سایت دیگری برای ایجاد بک لینک با کیفیت بالا به وب سایت یا وبلاگ شما است. ارسال مقاله نوعی تکنیک سئوی خارج از صفحه است که می تواند به بهبود رتبه وب سایت شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) کمک کند.

یکی دیگر از جنبه های مهم ارسال مقاله این است که خود مقالات می توانند در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ برای کلمات کلیدی هدف خود رتبه بندی کنند. این به بهبود آگاهی از برند کسب و کار شما، کنترل املاک و مستغلات بیشتر در SERP ها و دریافت ترافیک وب سایت بیشتر از کاربرانی که به محصولات و خدمات شما علاقه مند هستند کمک می کند.

پس از پایان خواندن لیست زیر، مطمئن شوید که این راهنماهای دیگر را برای بهبود سئوی داخلی و خارجی برای مقالات خود بررسی کنید: نحوه قرار دادن کلمات کلیدی در مقاله و نحوه استفاده از کلمات کلیدی در بک لینک.

سایت های ارسال مقاله

سایت های ارسال مقاله

بهترین وب سایت های ارسال مقاله

بهترین وب سایت ارسال مقاله چیست؟

بهترین وب سایت ارسال مقاله Google Sites است و پس از آن HubPages و EzineArticles قرار دارند. این وب‌سایت‌های ارسال مقاله دارای تأیید فوری، اعتبار دامنه بالا و مخاطبان زیادی برای خواندن مقالات هستند.

در زیر یک نمای کلی از 10 سایت برتری که می توانید برای ارسال مقاله استفاده کنید و به دنبال آن لیستی از 25 سایت انتشار مقاله رایگان دیگر ارائه شده است. در مجموع 50 وب سایت در این صفحه لیست شده است تا شما از آنها برای ایجاد لینک برای سئو و ایجاد ترافیک بیشتر به وب سایت خود استفاده کنید.

1. سایت های گوگل

Google Sites برترین سایت های ارسال مقاله است که می توانید از آنها برای پیوند دادن محتوای خود برای اهداف لینک سازی استفاده کنید. با یک سایت گوگل، تمام جنبه های وب سایت و نحوه فهرست شدن مقالات خود را کنترل می کنید. به علاوه، بک لینک ها در سایت گوگل شما لینک های dofollow با امتیاز Domain Authority بالا هستند.

2. HubPages

HubPages بهترین سایت ارسال مقاله رایگان بعدی است که می توانید برای اهداف سئو به آنها مقاله اضافه کنید. کاربران می توانند محتوای اصلی تولید کنند و پست ها و مقالات وبلاگ را در سایت منتشر کنند. شما حتی می توانید برای کسب درآمد از طریق تبلیغات در محتوای خود در برنامه کسب درآمد ثبت نام کنید و این امر هم برای سئوی خارج از صفحه و هم برای درآمدزایی مفید است.

3. EzineArticles

رتبه بعدی در لیست سایت های ارسال مقاله EzineArticles است که یکی از محبوب ترین وب سایت ها در اینترنت برای ارسال مقاله است. از سال 1999 وجود داشته است و همچنان یکی از بهترین منابع آنلاین برای ایجاد نمایش بیشتر، اعتبار و ترافیک بیشتر به سایت شما است.

4. متوسط

Medium یکی دیگر از وب سایت های ارسال مقاله خوب است که می توانید از آن نه تنها برای ایجاد بک لینک رایگان، بلکه برای ایجاد پایگاه خوانندگان قوی برای تجارت خود استفاده کنید. این سایت به شما این امکان را می دهد که به صورت رایگان ثبت نام کنید و هر نوع محتوای نوشتاری را که می خواهید اضافه کنید. در اینجا می توانید نحوه استفاده از Medium برای بک لینک ها را بیاموزید و یک استراتژی کامل سئوی متوسط ​​​​را در اینجا ایجاد کنید.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

5. Quora

Quora دارای چندین ویژگی است که آن را به یکی از بهترین سایت های ارسال مقاله در اینترنت تبدیل می کند. ابتدا، شما مقالاتی را به عنوان پاسخ به سوالات کاربران ارسال می کنید، حتی اگر آن محتوا در وب سایت های دیگر منتشر شده باشد. همچنین می‌توانید یک Quora Space شخصی ایجاد کنید تا پست‌ها و مقالات وبلاگ خود را برای سئو اضافه کنید و ترافیک وب‌سایت بیشتری را افزایش دهید. بعلاوه، می توانید از Quora برای انواع لینک سازی با نمایه خود استفاده کنید. این راهنماهای مرتبط در مورد بک لینک های Quora برای سئو و استراتژی Quora SEO را ببینید.

6. ArticelBiz

ArticelBiz یکی از آن سایت‌های انتشار مقاله رایگان است که به شما امکان می‌دهد پست‌ها و مقالات وبلاگ را مجدداً چاپ کنید تا در معرض دید بیشتری قرار بگیرید و ترافیک بیشتری را به وب‌سایت خود جذب کنید. مقالات در دسته های مختلف برای خواندن کاربران ارسال می شوند، از جمله هنر و سرگرمی، خانواده، کسب و کار، خانه، ورزش و تفریح، امور مالی، سلامت و تناسب اندام، مسافرت و اوقات فراغت، و غیره.

7. مقالات من

My Articles یکی از جدیدترین سایت‌های ارسال مقاله است که به شما امکان می‌دهد بهترین داستان‌ها، پست‌های وبلاگ و مقالات خود را با جهان به اشتراک بگذارید. این سایت نویسنده محور همچنین به شما کمک می کند نویسندگان همفکری را پیدا کنید که بتوانید برای پست مهمان آینده در فرصت های سئو با آنها ارتباط برقرار کنید.

8. وبلاگ نویس

Blogger یک پلت فرم وبلاگ نویسی رایگان است که توسط Google میزبانی می شود و هر کسی می تواند از آن برای به اشتراک گذاشتن مقالات، پست های وبلاگ و محتوای اصلی خود در وب استفاده کند. و از آنجایی که این یک دارایی متعلق به گوگل است، طبیعتاً دارای امتیاز Domain Authority بالایی است. به علاوه، تمام لینک هایی که در سایت بلاگر خود ایجاد می کنید، بک لینک های dofollow هستند که بالاترین ارزش لینک را برای سئوی خارج از صفحه دارند.

9. وبلاگ Tumblr

Tumblr یک وب سایت میکروبلاگینگ است که می تواند برای ارسال مقاله در قالب وبلاگ کوتاه نیز استفاده شود. بسیاری از لینک سازان و کارشناسان حرفه ای سئو از Tumblr به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال خود استفاده می کنند زیرا استفاده از وب سایت برای ایجاد بک لینک سریع و آسان رایگان است. اگر می‌خواهید وبلاگ Tumblr خود را برای بهینه‌سازی موتورهای جستجو به حداکثر برسانید، این راهنمای مرتبط را در مورد نحوه ایجاد بک لینک‌های وب 2.0 به روش درست برای سئو ببینید.

10. لینکدین

لینکدین یک ویژگی ویژه برای ایجاد مقالات ارسالی از حساب شخصی یا تجاری شما دارد. به جای ارسال یک به‌روزرسانی وضعیت جدید، می‌توانید «نوشتن مقاله» را انتخاب کنید که می‌تواند حداکثر 125000 کاراکتر داشته باشد، که به شما فرصت‌های فراوانی می‌دهد تا تخصص و دانش خود را در مورد یک موضوع خاص به نمایش بگذارید و در عین حال بک لینک‌هایی برای سئو و سئو و سئو را نیز شامل می‌شود. ترافیک وب سایت اگر می خواهید از لینکدین به طور کامل برای وب سایت و کسب و کار خود استفاده کنید، پس این مقالات مرتبط را در مورد ایجاد بک لینک لینکدین برای سئو در اینجا و ایجاد استراتژی سئوی لینکدین در اینجا بررسی کنید.

توجه داشته باشید: این بخش فقط شامل جزئیاتی در مورد 10 سایت برتر برای ارسال مقاله بود. اگر می‌خواهید درباره 15 بهترین سایت انتشار مقاله دیگر که در جدول بالا فهرست شده‌اند اطلاعات بیشتری کسب کنید، سپس به بالا بروید و روی آن پیوندها کلیک کنید. یا، به خواندن زیر ادامه دهید تا لیستی از سایت‌های ارسال مقاله رایگان بیشتری را که می‌توانید برای ایجاد پیوند و پیوند محتوا استفاده کنید، دریافت کنید.

سایت های رایگان ارسال مقاله

بیشتر سایت های ارسال مقاله رایگان

در اینجا لیستی از سایت‌های ارسال مقاله رایگان وجود دارد که می‌توانید از آنها برای افزودن مقالات خود به وب‌سایت‌های شخص ثالث برای سئوی خارج از صفحه و کسب ترافیک بیشتر برای وب‌سایت خود استفاده کنید:

 • warticles.com
 • articlepole.com
 • webpronews.com
 • jumparticles.com
 • articlecatalog.com
 • articleside.com
 • articledoctor.com
 • awebcity.com
 • threadwatch.org
 • articlebliss.com
 • articlicious.com
 • prolinkdirectory.com
 • blog.giganticlist.com
 • streetarticles.com
 • howtoadvice.com
 • upublish.info
 • easyarticles.com
 • selfgrowth.com
 • apsense.com
 • articleside.com
 • weebly.com (وبلاگ مقاله خود را ایجاد کنید)
 • wordpress.com (سایت خود را ایجاد کنید)
 • yola.com (وبلاگ مقاله خود را ایجاد کنید)
 • jimdo.com (سایت خود را ایجاد کنید)
 • fiverr.com (جستجوی کنسرت های ارسال مقاله)

اکنون، اگر می خواهید مطمئن شوید که وب سایت شما به درستی خزیده شده و در موتورهای جستجو فهرست شده است، به این لیست سایت های ارسال رایگان وب دیگر نگاهی بیندازید. این شامل بهترین فرم های ارسال وب سایت است که می توانید برای ارتقاء آنلاین استفاده کنید.

خلاصه سایت های ارسال مقاله

امیدوارم از این لیست از سایت های ارسال مقاله لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از وب سایت های ارسال رایگان وجود دارند که می توانید برای کسب و کار خود از آنها استفاده کنید و به طور خاص چندین سایت به عنوان بهترین سایت های ارسال مقاله برای ساخت لینک SEO در نظر گرفته می شوند. فقط وب سایت هایی را که بیشتر دوست دارید از این لیست از سایت های انتشار مقاله انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود آگاهی از برند برای کسب و کار خود کمک کنید، املاک و مستغلات SERP بیشتری را کنترل کنید و ترافیک SEO هدفمند بیشتری را از موتورهای جستجو مانند Google دریافت کنید. یاهو و بینگ

منبع