50 وب سایت ارسال رایگان در انجمن


این راهنما شامل فهرستی از سایت های ارسال تالار می باشد.

در مجموع، شما 50 سایت ارسال تالار گفتگو را پیدا خواهید کرد که می توانید از آنها در بازاریابی دیجیتال برای ایجاد بک لینک های با کیفیت برای بهینه سازی موتورهای جستجوی خارج از صفحه (SEO) و هدایت ترافیک هدفمند بیشتر به وب سایت خود استفاده کنید.

این صفحه به دو بخش تقسیم می‌شود: بخش اول شامل 25 وب‌سایت برتر ارسال تالار گفتمان بر اساس DA بالا (Domain Authority)، روابط عمومی بالا (PageRank) و دسترسی مخاطبان است. بخش دوم 25 سایت ارسال رایگان تالار گفتگو را فهرست می کند که می توانید برای کمپین های بازاریابی محتوا و سئوی خود از آنها استفاده کنید. ساخت 59 سایت ارسال در مجموع.

ارسال تالار

ارسال در انجمن چیست؟

ارسال تالار گفتگو فرآیند ارسال نظرات در تالارهای گفتگوی آنلاین برای گسترش دانش و به اشتراک گذاری اطلاعات مرتبط در مورد یک موضوع است. ارسال‌های انجمن نوعی فعالیت سئوی خارج از صفحه است که می‌تواند به تولید بک لینک‌های با کیفیت برای یک وب‌سایت و افزایش آگاهی از برند برای کسب‌وکار کمک کند.

روش‌های مختلفی برای استفاده از سایت‌های ارسال انجمن برای سئو وجود دارد، از جمله درج لینک‌ها در پست‌های جدید، قرار دادن لینک‌های مرتبط در پاسخ‌های پست‌های قدیمی و افزودن بک لینک به پروفایل کاربر. همه این عناصر HTML توسط موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ برای فهرست بندی محتوا در اینترنت قابل خزیدن هستند. به علاوه، برخی از این لینک‌های انجمن، بک لینک‌های dofollow هستند که می‌توانند بیشترین ارزش پیج رنک برای سئو را به وب‌سایت یا URL هدف شما منتقل کنند.

سایت های ارسال انجمن

سایت های ارسال انجمن

فهرست وب سایت های ارسال تالارهای رایگان

سایت های ارسال رایگان تالار گفتگو

در اینجا لیستی از سایت‌های رایگان ارسال تالار گفتگو وجود دارد که می‌توانید از آنها برای شرکت در بحث‌های آنلاین برای بهبود آگاهی از برند و سئوی خارج از صفحه برای به دست آوردن ترافیک بیشتر برای وب‌سایت خود استفاده کنید. شما می توانید از این سایت های ارسال تالار برای ایجاد بک لینک به صفحه اصلی وب سایت خود یا به URL های فردی برای کمک به افزایش دید در SERP ها استفاده کنید.

 • Community.fandom.com
 • geekvillage.com
 • idpf.org/forums
 • Community.oracle.com
 • Community.godaddy.com
 • Community.kidsgardening.org
 • Community.startuptalky.com
 • Community.zoho.com
 • bbpress.org/forums/
 • flickr.com/help/forum/
 • forum.gardenersworld.com
 • forum.bodybuilding.com
 • delphiforums.com
 • forum.kirupa.com
 • talk.collegeconfidential.com
 • daniweb.com
 • psychforums.com
 • forum.expressobeans.com
 • blackhatworld.com
 • cyclingforums.com
 • social.microsoft.com
 • vbforums.com
 • city-data.com/forum/
 • doityourself.com/forum/
 • houzz.com/discussions/

بهترین وب سایت ارسال انجمن چیست؟

بهترین وب سایت ارسال تالار گفتمان SlideShare است و به دنبال آن SlideServe و Microsoft Sway قرار دارند. این وب سایت های ارسال انجمن دارای اعتبار دامنه بالا و مخاطبان زیادی برای بحث های آنلاین هستند.

در زیر یک نمای کلی از 10 سایت برتر ارسال تالار گفتمان رایگان است که می توانید از آنها برای ارسال نظرات خود در تالارهای گفتگوی آنلاین استفاده کنید. اگر می‌خواهید درباره 15 بهترین سایت ارسال تالار گفتمان فهرست شده در جدول بالا اطلاعات بیشتری کسب کنید، سپس به بالا بروید و روی آن پیوندها کلیک کنید. در مجموع 50 وب سایت در این صفحه فهرست شده است تا شما از آنها برای آگاهی از برند، ایجاد لینک برای سئو و ایجاد ترافیک بیشتر به وب سایت خود استفاده کنید.

1. انجمن وردپرس

انجمن وردپرس بهترین سایت ارسال تالار گفتگو برای هر شخصی است که از پلتفرم وردپرس برای وب سایت خود استفاده می کند. می‌توانید در مورد استفاده از وردپرس، نصب افزونه‌ها یا هر چیز دیگری که به این سیستم مدیریت محتوا (CMS) مربوط می‌شود، سؤال بپرسید و در عین حال یک بک لینک به سایت خود برای مرجع اضافه کنید.

2. انجمن نقطه دیجیتال

تالار دیجیتال پوینت یکی دیگر از سایت‌های خوب پست انجمن برای اهداف لینک‌سازی و بحث در مورد نکات، ترفندها و روندهای بازاریابی دیجیتال است. چندین دسته برای بحث وجود دارد، از جمله موتورهای جستجو، تجارت، طراحی، توسعه، و حتی خرید و تجارت خدمات برای سئو، دامنه، تبلیغات، کپی رایتینگ و موارد دیگر.

3. انجمن Tech Republic

بعدی در لیست سایت های ارسال کننده انجمن ما، انجمن Tech Republic است. این وب سایت جامعه ای از کارشناسان فناوری اطلاعات است که مشاوره و دانش خود را در زمینه موضوعات مرتبط با فناوری اطلاعات به اشتراک می گذارند.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

4. انجمن گاردن وب

انجمن گاردن وب یکی از محبوب ترین سایت های ارسال انجمن رایگان برای بهبود خانه در فضای باز است. شما می توانید در مورد موضوعات مربوط به باغبانی، نقاشی، پاسیو، تعمیرات و غیره صحبت کنید، در حالی که به محتوای وب سایت خود مراجعه کنید تا بک لینک هایی با کیفیت بالا دریافت کنید.

5. انجمن اساتید بازاریابی

Forum Profes Marketing یکی از برترین وب سایت های ارسال انجمن برای بازاریابان دیجیتال است. شما می توانید به صورت رایگان عضو شوید و در مورد وب سایت، برندسازی، رسانه های اجتماعی، تبلیغات و فرصت های آموزشی سوال بپرسید. همچنین می‌توانید در حین استفاده از تالار گفتمان متخصصان بازاریابی برای ایجاد لینک و افزایش آگاهی از نام تجاری، درباره محتوا یا سؤالات مرتبط با وب‌سایت بازخورد بخواهید.

6. انجمن صاحبان سایت

انجمن صاحبان سایت یکی دیگر از پلتفرم‌های گفتگوی آنلاین محبوب برای اشتراک‌گذاری اطلاعات بازاریابی و دریافت مشاوره برای بهبود استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال شما است. این یکی از رایج‌ترین وب‌سایت‌ها در فهرست سایت‌های ارسالی این انجمن است که مردم از بخش امضا برای اضافه کردن بک لینک‌های مرتبط به وب‌سایت خود و مقالات برتر برای سئوی خارج از صفحه استفاده می‌کنند.

7. انجمن به اشتراک گذاری فایل

انجمن گفتگوی اشتراک گذاری فایل از سال 2000 وجود داشته است و از آن به عنوان یک پلت فرم برای بحث در مورد موضوعات اشتراک گذاری فایل استفاده می شد. با این حال، اکنون به سایتی با دسته بندی های متعدد تبدیل شده است تا کاربران بتوانند در مورد مواردی مانند فیلم، موسیقی، بازی، ورزش، بازاریابی اینترنتی و غیره صحبت کنند.

8. انجمن SEOChat

انجمن SEOChat یکی از تنها سایت های رایگان ارسال تالار است که به بهینه سازی موتورهای جستجو اختصاص داده شده است. پس از ثبت نام می توانید سوالات خود را در مورد سئو به جامعه بپرسید و از کارشناسان دیگر پاسخ بگیرید. همچنین می‌توانید لینک‌هایی را به وب‌سایت خود در توضیحات بحث اضافه کنید تا در مورد محتوا، سئوی درون صفحه، ساختار صفحه، و غیره توصیه‌های خاصی دریافت کنید و در عین حال بک لینک‌های باکیفیتی برای سئوی خارج از صفحه به دست آورید.

9. انجمن Cheftalk

Cheftalk Forum یک سایت بحث و گفتگوی محبوب برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد غذا، آشپزی، پخت و دستور پخت است. همچنین بازاری برای خرید و فروش اقلام مرتبط با آشپزی وجود دارد. اگر وب سایت شما در زمینه صنایع غذایی است، پس این یک انجمن گفتگوی آنلاین خوب برای پیوستن به کسب و کارتان است.

10. انجمن مشاوره کسب و کار

انجمن مشاوره کسب و کار دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد. شما می توانید در مورد راه اندازی، رشد و مدیریت یک کسب و کار مشاوره دریافت کنید و در عین حال اطلاعاتی در مورد بازاریابی اینترنتی، حسابداری، حقوقی، توسعه وب سایت و موارد دیگر به اشتراک بگذارید. به صورت رایگان ثبت نام کنید و با دیگر کارآفرینان، صاحبان مشاغل کوچک و متخصصان شرکت ارتباط برقرار کنید تا شبکه های آنلاین خود را ایجاد کنید، آگاهی از برند را افزایش دهید، بک لینک دریافت کنید و از آخرین روند پیشرفت های کسب و کار مطلع شوید.

اکنون، علاوه بر ارسال URL های خود به انجمن های گفتگوی آنلاین، می توانید با انواع دیگر وب سایت های ارسالی نیز بک لینک ایجاد کنید. این وب سایت های ارسال وبلاگ، وب سایت های ارسال دایرکتوری، وب سایت های ارسال تصویر، وب سایت های ارسال اینفوگرافیک، وب سایت های ارسال PDF، سایت های ارسال PPT و وب سایت های ارسال ویدیو را برای گزینه های بیشتر بازاریابی دیجیتال بررسی کنید.

خلاصه سایت های ارسال انجمن

امیدوارم از این لیست سایت های ارسال تالار لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از سایت‌های ارسال انجمن رایگان وجود دارند که می‌توانید برای کسب‌وکار خود از آنها استفاده کنید و به‌ویژه چندین سایت به عنوان بهترین وب‌سایت‌های ارسال انجمن برای ساخت لینک SEO در نظر گرفته می‌شوند. فقط سایت هایی را که بیشتر دوست دارید از این لیست انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود آگاهی از برند برای وب سایت خود کمک کنید، املاک و مستغلات SERP بیشتری را کنترل کنید و ترافیک SEO هدفمند بیشتری را از موتورهای جستجو مانند Google، Yahoo و Bing دریافت کنید. .

منبع