7 بهترین جستجوگر لینک داخلی برای تجزیه و تحلیل وب سایت

همه این داده‌ها در قالبی واضح و قابل درک ارائه شده‌اند، بنابراین می‌توانید برای بهبود استراتژی پیوند داخلی وب‌سایت خود برای سئو، اقدام سریعی انجام دهید.

می‌توانید Interlinks Manager را به‌صورت رایگان با ویژگی‌های محدود امتحان کنید یا با 6 ماه پشتیبانی توسط توسعه‌دهنده، با 39 دلار به مجوز سایت معمولی ارتقا دهید.

3. SEOMator Link Checker

جستجوگر پیوند SEOMator

حتی اگر در یادگیری در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو تازه کار هستید، به احتمال زیاد قبلاً نام Semrush را شنیده اید.

ویژگی های پیوند داخلی در نسخه رایگان SEO PowerSuite WebSite Auditor گنجانده شده است. برنامه های پرمیوم با ویژگی ها و مجوزهای سایت بیشتر از 299 دلار در سال شروع می شود.

5. احرف

اهرفس

ابزار قدرتمند تجزیه و تحلیل لینک داخلی SEOClarity به شما عمق خزیدن و توزیع ارزش برای هر لینک در سایت شما را نشان می دهد، اما این تنها آغاز است.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.منبع

SEOClarity قیمت سفارشی را ارائه می دهد. برای دریافت قیمت دقیق، باید یک نسخه نمایشی رزرو کنید.

درباره پیوندهای داخلی بیشتر بدانید

SEO PowerSuite ممکن است از همان سطح توصیه برند جهانی مانند سایر جستجوگرهای لینک داخلی موجود در لیست ما برخوردار نباشد، اما با قضاوت بر اساس شایستگی حسابرس وب سایت قدرتمند آن، SEO PowerSuite مطمئناً سزاوار توجه بیشتری است.

استفاده از آن بسیار آسان است و این افزونه همچنین ویژگی های مفید دیگری مانند پیشنهادهای لینک خودکار و امکان تنظیم مقادیر سفارشی تعریف شده برای تعیین اینکه آیا هر صفحه دارای تعداد بهینه پیوندهای داخلی است یا خیر، ارائه می دهد.

این پلتفرم پیشرو در صنعت سئو به لطف تعداد زیادی از ویژگی های خود، تحسین گسترده ای را به دست می آورد، حجم عظیمی از داده ها را ارائه می دهد تا به شما کمک کند تا در مورد هر جنبه ای از بهینه سازی سایت خود تصمیمات آگاهانه بگیرید.

این افزونه کم هزینه، بینش های ارزشمندی را در مورد عملکرد پیوندهای داخلی شما ارائه می دهد، و به شما نشان می دهد که کدام پیوندها بیشترین ترافیک را ایجاد می کنند و بیشترین پیوند را در سراسر سایت شما توزیع می کنند.

یک URL را وارد کنید و در عرض چند نانوثانیه، SEOMator یک تفکیک کامل از موارد زیر را به شما ارائه می دهد:

از تحقیق کلمات کلیدی گرفته تا بررسی لینک شکسته، این پلتفرم می‌تواند همه این کارها را انجام دهد، از جمله ارائه یک گزارش جامع از مجموعه لینک‌های داخلی شما که می‌توانید آن را بر اساس متن لنگر، کلیک‌ها، ارزش لینک و سایر عوامل حیاتی فیلتر کنید.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین جستجوگرها و ابزارهای پیوند داخلی

1. ممیزی سایت سمروش

ممیزی سایت سمروش

هر دو ویژگی با محدودیت هایی در نسخه رایگان با ابزارهای وب مستر Ahrefs در دسترس هستند، بنابراین می توانید قبل از خرید آنها را امتحان کنید. برنامه های پولی از 99 دلار در ماه شروع می شود.

6. کنسول جستجوی گوگل

کنسول جستجوی گوگل

همانطور که متوجه شدید، نرم افزارهایی مانند Semrush، Interlinks Manager و SEOMator به دلیل سهولت استفاده و طیف وسیعی از ویژگی ها، در بین بهترین ابزارهای جستجوگر لینک داخلی برای تجزیه و تحلیل وب سایت قرار می گیرند. با خیال راحت هر یک از این ابزارهای محبوب تجزیه و تحلیل لینک داخلی را که بیشتر دوست دارید امتحان کنید یا همه آنها را آزمایش کنید تا تحلیلگر پیوند داخلی را پیدا کنید که برای نیازها و بودجه شما مناسب است.