Google Display & Video 360 گزینه های پیشنهادی سفارشی جدیدی را راه اندازی می کند


گزینه‌های پیشنهادی سفارشی جدید در Google Display & Video 360 به تبلیغ‌کنندگان این امکان را می‌دهد که از داده‌های Google Analytics 4 (GA4) استفاده کنند و قیمت‌ها را برای جلب توجه بهینه کنند.

از آنجایی که بازاریابان و آژانس‌ها بیشتر به سمت اتوماسیون گرایش پیدا می‌کنند، Display & Video 360 به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد تا بخش‌هایی از کمپین‌های خود را خودکار کنند و در عین حال استراتژی‌های پیشنهادی خود را سفارشی کنند.

در اینجا بیشتر درباره گزینه های پیشنهادی سفارشی جدید که می توانید با آنها کار کنید، آورده شده است.

سفارشی کردن مناقصه ها با استفاده از داده های GA4 Properties

تبلیغ‌کنندگان می‌توانند از Display & Video 360 برای تنظیم قیمت‌ها با استفاده از داده‌های شخص اول از حساب‌های Google Analytics خود استفاده کنند.

قبل از به‌روزرسانی امروز، گنجاندن داده‌های GA در استراتژی‌های مناقصه سفارشی تنها با ویژگی‌های Universal Analytics (UA) امکان‌پذیر بود.

مناقصه سفارشی در Display & Video 360 اکنون با ویژگی های GA 4 سازگار است.

گوگل در اطلاعیه ای اعلام کرده است:

ما می‌دانیم که بسیاری از شما از Universal Analytics به Google Analytics جدید نقل مکان کرده‌اید یا در حال کار بر روی آن هستید. بنابراین مطمئن شدیم که داده‌های دریافتی از هر ویژگی جدید Analytics 4 – اعم از استاندارد یا 360 – می‌تواند در Display & Video 360 فعال شود.

بهینه سازی پیشنهادها برای جلب توجه

بهینه سازی پیشنهادها برای به حداکثر رساندن تبدیل ها همیشه ایده آل نیست، به خصوص برای کمپین هایی که اندازه گیری تبدیل مستقیم در آنها دشوار است.

برای مثال، اجرای یک کمپین تلویزیون متصل (CTV) برای ردیابی بازدیدهای تبلیغاتی که منجر به خرید شده است، چالش برانگیز است.

با این حال، تا زمانی که بینندگان به تبلیغ توجه کنند، کمپین های CTV در افزایش آگاهی از برند بسیار موثر هستند.

به همین دلیل است که Google Display & Video 360 توانایی بهینه سازی پیشنهادها را برای جلب توجه مردم اضافه می کند.

تبلیغ‌کنندگان می‌توانند توجه یک آگهی را بر اساس اندازه آن یا شنیدن یا بی‌صدا بودن آگهی ویدیویی تخمین بزنند.

هنگام بهینه‌سازی پیشنهادها برای جلب توجه، می‌توانید معیارهای موجود مانند «کامل در نمای و شنیدنی» و «زمان روی صفحه» را ردیابی کنید.

با این راه‌اندازی، Google سیگنال‌های پیشنهادی سفارشی جدیدی مانند «اندازه پخش‌کننده» و «قابلیت شنیدن» را اضافه می‌کند و پشتیبانی پیشنهادی سفارشی را به تلویزیون‌های متصل گسترش می‌دهد.

گوگل در اعلامیه خود می گوید: “این به شما فرصتی می دهد تا الگوریتم های مبتنی بر توجه را با استفاده از تعاریف خود ایجاد کنید.”


تصویر برگزیده: بختیار زین/ شاتراستاک
منبع: گوگل

منبع