YouTube ویرایش عکس و آزمون‌ها را به پست‌های انجمن می‌آورد


یوتیوب با افزودن ویژگی‌های ویرایش عکس و آزمون‌های تعاملی، ابزارهای جدیدی را در اختیار سازندگان قرار می‌دهد تا در هنگام انتشار پست‌های انجمن با آنها کار کنند.

پست‌های انجمن به‌روزرسانی‌هایی به سبک رسانه‌های اجتماعی هستند که در کانال‌های YouTube با ۵۰۰ مشترک یا بیشتر در دسترس هستند.

YouTube پست‌ها را در فیدهای توصیه‌های کاربران و برگه انجمن در صفحات کانال نشان می‌دهد.

یک پست انجمن می‌تواند شامل متن، عکس، ویدیو، فایل‌های GIF و نظرسنجی باشد. اکنون، یوتیوب ابزارهای ویرایش عکس درون برنامه‌ای را برای سازندگان بیشتری ارائه می‌کند و توانایی افزودن آزمون‌ها به پست‌ها را آزمایش می‌کند.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد به‌روزرسانی‌های اعلام شده امروز برای پست‌های انجمن YouTube ارائه شده است.

آزمون ها در ویدیوهای یوتیوب

یوتیوب آزمایشی را با تعداد کمی از سازندگان اجرا می‌کند که به آنها اجازه می‌دهد آزمون‌هایی را به پست‌های انجمن اضافه کنند.

آزمونها روشی جدید و تعاملی برای سازندگان برای تعامل با بینندگان است. سازندگان در نسخه بتا می‌توانند آزمون‌ها را همانند سایر انواع پست‌های انجمن ایجاد کنند.

من در حال حاضر در حال بررسی راه های مختلفی هستم که کانال های YouTube می توانند از آزمون ها در پست های انجمن استفاده کنند.

ایده ای که بلافاصله به ذهن می رسد اجرای یک مسابقه بر اساس آخرین ویدیوی شماست. می‌توانید سؤالاتی را که کاربران برای پاسخ به آنها باید آخرین ویدیوی شما را تماشا کنند، اضافه کنید.

اگر با یک مسابقه یا یک فریاد ساده، کاربران را تشویق کنید تا در مسابقه شرکت کنند، به طور بالقوه می توانید بینندگان تکراری بیشتری را به سمت محتوای خود سوق دهید.

از آنجایی که این یک آزمایش است، YouTube ممکن است دسترسی به آزمون‌ها را در صورت دریافت بازخورد مثبت افزایش دهد.

ویرایش عکس در یوتیوب در iOS

سازندگان YouTube در iOS اپل اکنون می توانند هنگام ایجاد پست های انجمن در برنامه YouTube، فیلترها، متن و برچسب ها را به تصاویر اضافه کنند.

یوتیوب ویرایش عکس را به ارمغان می آورد &  آزمون ها برای پست های انجمنتصویر از: YouTube.com/CreatorInsider، نوامبر 2022.

یوتیوب این ویژگی‌ها را در اوایل سال به اندروید آورد و اکنون در iOS منتشر می‌شود.

یک گروه کوچک و تصادفی از سازندگان با دسترسی به برگه انجمن می‌توانند این را در تلفن‌های iOS آزمایش کنند.

برای اطلاعات بیشتر درباره چیزهای جدید برای سازندگان YouTube، آخرین به‌روزرسانی انجمن را در زیر ببینید:


تصویر ویژه: رومن سامبورسکی/شاتراستاک

منبع