YouTube ویژگی TikTok را پذیرفته است


یوتیوب در حال استفاده از ویژگی دیگری است که در TikTok محبوب شده است و امکان پاسخ دادن به نظرات کاربران را با یک ویدیوی کوتاه فراهم می کند.

«برچسب‌های نظر» جدید YouTube که در حال حاضر یک ویژگی آزمایشی است، برای شروع در دسترس سازندگان در iOS است.

اگر به دنبال گسترش کتابخانه محتوای YouTube Shorts خود هستید، پاسخ دادن به نظرات می‌تواند به حفظ یک برنامه منظم انتشار و در عین حال جذب مخاطبان شما کمک کند.

اگرچه استیکرهای نظر از عملکردهای مشابه در TikTok تقلید می کنند، اما از چند جهت قابل توجه نیستند. در اینجا چیزی است که باید در مورد این افزودنی جدید به YouTube Shorts بدانید.

برچسب‌های نظر YouTube – در حال حاضر در حال آزمایش محدود است

آزمایش استیکرهای نظر YouTube در دسترس محدود است، زیرا در حال حاضر به یک دستگاه iOS نیاز دارد.

اگر به این ویژگی دسترسی دارید، هنگام پاسخ دادن به نظرات در مورد محتوای طولانی و کوتاه خود، گزینه ای برای ضبط ویدیو خواهید دید.

نظری که به آن پاسخ می دهید مانند یک برچسب روی پاسخ ویدیویی شما قرار می گیرد، به همین دلیل است که YouTube آنها را برچسب نظر می نامد.

با این حال، تست YouTube از نظر ویژگی‌ها محدود است، زیرا برچسب نظر به نویسنده اصلی پیوند نمی‌دهد. نام کانال نویسنده، آواتار و پیوندهای نظر واقعی برای بینندگان در دسترس نخواهد بود.

وقتی بینندگان ویدیویی را با برچسب نظر در فید Shorts خود می‌بینند، هیچ زمینه‌ای در مورد اینکه چه کسی نظر گذاشته است یا روی چه ویدیویی نظر گذاشته است، ندارند.

یوتیوب “امید دارد” این قابلیت را در آینده اضافه کند، اما به نظر یک اولویت نیست.

نسخه برچسب‌های نظر TikTok به نظر اصلی پیوند می‌خورد، که برای بینندگان مفید است و می‌تواند منجر به بازدید بیشتر ویدیو برای سازندگان شود.

شاید YouTube ارزش پیوند دادن به نظرات را ببیند و در آینده آن را در اولویت قرار دهد. این شرکت می گوید که با پیشرفت توسعه، اطلاعات بیشتری در مورد برچسب های نظرات ارائه خواهد کرد.

منبع: Creator Insider


تصویر ویژه: Ascannio/Shutterstock

منبع